JAK SPRAWDZIĆ AUTENTYCZNOŚĆ OBRAZU?Malarstwo, której nie znamy? Trójwymiarowe Obrazy? Nowe technologie, aby ukryć przed nami jeszcze wiele tajemnic i pomóc nam zrozumieć, w naszych sprawach. Życie, Anna g-artystka BP.

Malarstwo i VR

Co jest niezwykłego w rozwoju wirtualnej rzeczywistości? Przede wszystkim nowe spojrzenie na to, co wiemy dzisiaj, na pasek życia artystycznego, na przykład, malarstwo. Przykładem mogą być obrazy, które tworzy Anna.

Z użyciem promieni świetlnych wirtualne kolorowe kropki VR tworzą nowy typ obrazu. Malarstwo, niestety, nie jest stała, dzieła sztuki, tak więc znalazłem rozwiązanie, które, chociaż przez jakiś czas będzie przechowywać te zdjęcia. Czyni to poprzez krótkie filmy, które nagrywa i tworzy miejsca pracy. Często też dodaje zdjęcia na swojej stronie internetowej

Inspiracja artysty VR

Inspiracja artysty VRU Anny Жиляевой również konta na różnych portalach społecznościowych, w tym Facebook. Tam pisze barwną historię i prowadzi widza do twórczego procesu do końca. Ona twierdzi, że jej dzieło-żywa tkanka, a ona po prostu unaocznia jej.

Jedna z ostatnich prac artysty – „czat z letnim elfem”, w filmie bardzo dobrze widoczna, gra kolorów, a także stosowanie odpowiednich promieni świetlnych w obrazie, co w znacznym stopniu daje realistyczny efekt. W końcu to pokazuje rozmowa z elfem, który, jej zdaniem, jest często spotykane w lesie.

Napisane obrazy utworzone za pomocą wirtualnej rzeczywistości, ona również zaprasza nas do zapoznania się z fascynującą przygodą w świecie kolorów. Myślisz, że cię zaprosili?

Inni znani artyści wirtualnej rzeczywistości

Inni znani artyści wirtualnej rzeczywistościOprócz Anny Жиляевой w obrazie rzeczywistości wirtualnej uczestniczyli i innych artystów, takich jak Elizabeth Edwards Stuart Campbell, ale oni nigdy nie mieli relacje do procesu tworzenia swoich dzieł. Жиляева zdobyła sławę w sieciach społecznościowych dlatego. Jego praca została umieszczona w formie performance, mi.w muzeum w Luwrze, w Paryżu.

Co ciekawe, w marcu 2019 r. w Poznaniu odbyły się warsztaty na temat tworzenia wirtualnej rzeczywistości. Tam uczestnicy z pomocą odpowiednich środków technicznych mogli wykonywać swoje trójwymiarowe pracy. To może być możliwe z VR punkty z programem do pędzla lub arcydzieło VR.

Zmarł artysta Eugeniusz fibra Makovsky

Artysta-surrealistyczna Zbigniew z fibry Makowski zmarł w wieku 89 lat, poinformowała we wtorek Marcina z operowej galerii, gdzie artysta był ostatnią wystawą. O swojej sztuce mówił, że odnosił się do nich „jak zaproszenie do swojego wzroku, do doświadczeń, zrozumienia i świecie snów”.Makowski urodził się w 1930 roku. w Warszawie otrzymał edukację artystyczną w pracowni profesora Kazimierza w Warszawie, akademii nauk. Oprócz malarstwa, rysunku i ilustracji książek wyłonionych i wykonanych z zakresu teorii. Najpierw opracowywał realistyczne pejzaże i martwe natury, potem próbowałem abstrakcję, później stworzył swój własny styl, nazwany przez krytyków „metafizyki”. – Jestem jego malarstwo, jako zaproszenie do własnej perspektywie, do doświadczeń,zrozumienia i świata snów, mówił o własnej twórczości Makowskiego.

Podczas swojego pobytu w Paryżu w 1962 roku artysta spotkał się m. Andre Breton i Edward Jaguar. To wydarzenie wycisnęła piętno na ich twórczości. Makovsky FOB Zbigniew był ściśle związany z surrealistycznego środowiskiem. Interesował się różnymi dziedzinami nauki-matematyki, muzyki, był znawcą wielu kultur, był miłośnikiem poezji, filozofii i ezoterycznej. Malując, mówił o literaturze, magii i архетипах. Wykorzystał cytat z malarstwa dawnych mistrzów, wypełniając swoje obrazy tekstami.

Brał udział w wystawach międzynarodowej grupy pal (etapy)

W 1972 r. Zbigniew z włókna Makovsky reprezentował Polskę w XXXVI biennale w Wenecji sztuki. Twórca wziął udział w kilku osobowych wystawach i ponad 200 zbiorowych. Ostatnia wystawa odbyła się w 2019 roku. w Opera Gallery w ” Grand National Opera Theatre w Warszawie.  Cechą twórczości h m polega na integracji różnych metod i rysunku w jeden obraz. Czcionka jest bardzo ważny jako graficzny znak, ale i jako środek do przechowywania zawartości. Duże znaczenie dla jego twórczości, że mają literackie i filozoficzne inspiracje. Jego praca jest pełna cytatów, jak powiedział Ezra Pound, Dante ce Giordano Bruno,-prezydent Gdańska ZPAP Janusz comm, komentując wystawę prac m, zorganizowanej w 2012 roku. via Gdańsk Europejskiej dzielnica artystów polskich w Аббатский pałac w Gdańsku-Oliwie.

Długi przypomniał, że w jego karierze były one okresami „zainteresowania ekspresjonizmu i sztuki, najpierw tybetańskim, po chińczyka, japończyka; później ponownie do Europy sztuką, do классицизму”.