Jak narysować Lwa ?

Aby dowiedzieli się, jak narysować wazon, trzeba z doświadczeniem w budowie linii konwencjonalnych i dobrym okiem. Znajomość ogólnych zasad można sobie wyobrazić naczyniach o dowolnym kształcie i proporcjach.

Proste rady

Proste radyNarysuj pionową linię symbolizuje wazon, że można narysować. Dwie płaszczyzny prostopadłe linie oddzielić dolną krawędź i naczyń krwionośnych szyi. Nie naciskaj na ołówek, linia pomocnicza będzie usunąć gumowe paski trzeba.

Jedno oko, wyciągnij rękę w pięść,. Umieść go poziomo na dnie wazy, z góry zgodny z lewej granicy. Uchwyt pochyla, obraz obiektu nie jest wymagane. Włóż paznokieć w, której właściwym granica w dolnej części. Bez usuwania paznokci z znamionowe koniec ołówka i poruszać się w pozycji pionowej, i policzyć liczbę razy ziemia wchodzi w wysokości wazony. Jeśli proporcje naczynia tak, aby jej wysokość jest trzy razy szerokość dolnej kreski na dolnej linii poziomej dwa punkty na odległości od pionu, odległość między nimi wynosi jedną trzecią wysokości. Sprawdź się ołówkiem, mierzy się go na listę wszystkich proporcji.

Ołówek, który znajduje się w porównać szerokość dna i drzwi. Odzwierciedlają w rysunku stosunek tych wymiarów. Wybierz wszystkie krzywe wazony, budować pomocnicze linie poziome. Aby wybrać punkt na osi pionowej, długopisy, ciągnąć, przymocować szerokość dolnej części paznokcia, i, obracając pionowo, obliczyć wysokość, wyrażona w wysokości dna, jest to zginanie. Tak, że można zachować proporcje wazony.

Serwetki elipsa przechodzi przez punkty zaznaczone na linii poziomych. Pamiętaj, owalnego, leży na dnie wazy, większe niż te, które są wystawione na górnych poziomych liniach. Gładkie linie, łączące wszystkie punkty pomiędzy nimi. Zwróć uwagę na obszar wklęsłe i wypukłe części. Skasuj niepotrzebne linie pomocnicze. Liczba ta powinna zostać boczne kontury wazony, owalne drzwi i w dolnej części. Malować obraz.

Jak rysować zwierzęta ?

Jak rysować zwierzęta ?Z dawnych czasów zwierzęta te stały się ulubionym tematem dla wielu artystów. Nie spiesz się, aby natychmiast rozpocząć rysowanie. Lepiej najpierw dowiedzieć się, ilustracje i zdjęcia, na których pokazane są te szlachetne zwierzęta. Im więcej szczegółów i drobiazgów, które zamiatać na tym etapie, tym lepiej będziesz w stanie przedstawić je na wykresie.

Uwaga lew położenie, w którym z opisem. Na przykład, spokojny lew królewski siedzieć na małej wysokości, jak i egipskiego sfinksa. Śpiący lew może leżeć prosto, kładąc głowę na przednich łapach, i w pełni ładowania może być po jej stronie.

Wybierając odpowiednią pozycję dla frezowanie, zwierząt, niektóre z nich przedłużony. Do rysowania elipsy głowę. Przedniej i tylnej części ciała, być w postaci kręgów. Połączyć je z dwie zakrzywione linie. Każdy paw Zrób trzy elementu.

Na tym etapie, głowa lwa trochę daleko. Ale nie trzeba rysować szyję zwierzęcia. Połączyć te dwa elementy grzywą. Otaczają głowę i przednią część ciała duży okrągły kształt namalował zygzakowatą linią. Tak sobie minusy z wybitnymi paski. Na górnej części głowy, zrobić w formie oczy małe. W sobie zadać małe czarne uczniowie. W centrum czoła narysować pionową linię. Po obu stronach linii stawia na krótkie kreski.

Serwetki osłabia linii z kąty bliżej dolnej krawędzi głowy. Połączyć końce tych wierszy postać, jak serce. To będzie lwa nos. Dodaj na to nozdrza. Dolna krótka linia w dół z nosa, i na szerokim końcu, narysuj punkt kontrolny, na który wydaje się w górę.