Jak nauczyć się rysować ?

Liczba ta będzie oznaczać ustnej zwierząt. Otaczają nos i usta lwa niekompletne owalne, na temat których końce są skierowane w górę. Biorąc jako przykład wcześniej sztuk, draw lwie łapy. Proszę zwrócić uwagę, że szwy na tylne łapy wyglądają wyraziste. Na każdej nodze zrobić cztery zakrzywiony palec. Dodaj lwa długi ogon w kształcie litery S. Na końcu ogona lekko w cieniu.

Talent odgrywa ważną rolę

Talent odgrywa ważną rolęW rysunku, ale większość myśli, że wszyscy wielcy artyści z dzieciństwa trzyma pędzel i napisał arcydzieło. Oczywiście, że nie.

Dlatego śmiało mówi, że każdy może nauczyć się rysować, ale trzeba zrobić wszystko, co możliwe. Zacznijmy od pewnych podstaw, które powinny nauczyć, jeśli chcesz, aby zrozumieć podstawy:

Arkusz papieru, na którym można pracować, aby naprawić, aby dowiedzieć się, jak rysować pewne elementy, niezbędne do treningu rąk (najprostsze ćwiczenia – narysować linię prostą bez linijki) trzeba nauczyć się grać na papierze figur geometrycznych (przejść od prostych do złożonych – najpierw kwadraty i prostokąty, a potem diamenty, po – okręgów i owali).

Wszystko to „prawda” odnosi się do płaskiej zdjęcia – dwuwymiarowej, ale nadal są zainteresowani bardziej trójwymiarowy obraz. Podstawą każdego dźwięku trójwymiarowego obrazu kuba. Gdy obraz jego umysłu odwrotny powierzchnie są równoległe i kąty, niezbędne do produkcji.

Po tym, jak bezpiecznie można zrobić sześcian, można przejść na inne formy, takie jak kupić. To nie jest tak łatwo, jak się może wydawać, bo w fotografii musisz nauczyć się pracować ze światłem i cieniem. Podstawowa zasada w tym przypadku – jeśli w wyobraźni niespokojnych obiekt, błysk światła będzie miejsca, które powinny być stopniowo niewyraźny do krawędzi. Jeśli do przezroczystego obiektu, a następnie jego obraz na papierze, z wyjątkiem odbicia będzie ciemne miejsce, które stanie się jaśniejsze w kierunku krawędzi.

Porady dla początkujących

Porady dla początkującychOczywiście, obrazy prostych form geometrycznych – podstawa rysunek, ale jest kilka bardzo prostych wskazówek, które będą idealne dla każdego, kto chce dowiedzieć się, jak rysować: przed rozpoczęciem pracy, przygotować szkic. Określić źródło światła. Wybierz prawdziwe narzędzia do rysowania.

Rysunek z natury – najprostszy i najbardziej skuteczny sposób, aby rozpocząć malowanie. Udawaj może być wszystko – twarz, krajobraz lub obiekt, wszystko, co dzieje się na twoich oczach. Najważniejsze w tym przypadku – nauczyć się robić szybko – szczególnie Rysować kształty i proporcje, a dopiero potem przejść do szczegółów. Rysunek tak, aby łatwo można zrozumieć, nawet jeśli twój model porusza się szybko. Jest bardzo skutecznym sposobem z obrazkami – to nieruchomości i zawsze pod ręką.

Przed rozpoczęciem pracy należy przygotować szkic – to w znacznym stopniu ułatwić pracę, a ostateczny rysunek będzie wyglądać o wiele bardziej skuteczne i można badać w poszczególne części kompozycji obrazu i wziąć pod uwagę wszystkie szczegóły.

Możesz zacząć od szkicu, na którym będzie można przejść podstawowe formy i podjąć decyzję o składzie. Wtedy może bardziej szczegółowego szkicu. Nigdy nie zacznij rysować części – po pierwsze, wskazać drogę. Na przykład, jeśli chcesz, aby przedstawić swoje oczy, nie musisz rozpocząć z uczniem, a na formę.

Na lewą stronę bardziej realistyczne zdjęcia za pomocą wyrażenia. Perspektywa pokazuje, że obiekty, które znajdują się w różnych odległościach od ciebie, może wyglądać zupełnie inaczej. I, w końcu, jak by nie chciał, że piszę dobre zdjęcia w kolorze, na początku jeszcze trzeba się nauczyć jak rysować ołówkiem. Pamiętaj, że kredki mają różną twardość i, że to, zapalniczka ołówek będzie się rysować. Użyj węgiel, aby uzyskać bardziej realistyczny obraz. Szczególnie ważne jest to, że węgiel dość łatwo, na papierze pomoże ci stworzyć płynnymi przejściami z jednego do innego cienia. Jeśli zdecydujesz się nauczyć rysować, najważniejsze dla ciebie – Praktyka. Spróbuj narysować wszystko i wszędzie, można nawet zrobić specjalny notatnik, w którym ćwiczysz. I nie poddawaj się – u ciebie wszystko się uda!