JAK SPRAWDZIĆ AUTENTYCZNOŚĆ OBRAZU?

JAK SPRAWDZIĆ AUTENTYCZNOŚĆ OBRAZU?Rosnące zainteresowanie sztuką warto zauważyć, na przestrzeni wieków, znacznie przekraczających możliwości rynku sztuki, doprowadziło do zjawiska tworzenie kopii dzieł z najważniejszych i najbardziej poszukiwanych przez kolekcjonerów, artystów. Dziś jest to najbardziej bezpieczny kupić pracę „dolnej półki” wybrać zakupu zakłada się artysta dobrze znany. Sprawa jest bardziej skomplikowana, gdy kupujemy rośliny, ze względu na jego estetyczny jakości, bez znanego imienia lub reputacji, pracy do przodu, tutaj, tylko trochę zdrowego rozsądku. Jeśli szukamy zakładu, który planujemy zawiesić na jakiś czas, kapitał, warto zrobić jakieś badania, zanim podejmiemy decyzję o tym, to inwestycje długoterminowe. W tym przypadku, gwarancji, inwestycje sukces jest jego autentyczność.

W świecie kopii i podróbek, bardzo łatwo stracić zdrowy rozsądek 

W świecie kopii i podróbek, bardzo łatwo stracić zdrowy rozsądek Nie wystarczy sprawdzić, czy podpis autora na odwrocie obrazu. Copy ekspertów przygotował podpisu do doskonałości. To, co cię martwi, nie stać się ofiarą oszustwa?

Po pierwsze, trzeba zrozumieć, że na pierwszy rzut oka, praca podróbka wygląda jak Oryginał. Jak mówi słynne przysłowie „diabeł tkwi w szczegółach” i to właśnie na nich należy zwrócić szczególną uwagę.

Przed zakupem jakichkolwiek prac, zapraszam do zapoznania się z innymi pracami autora. Wziąć te cechy, które są charakterystyczne dla artysty, w szczególności, sposób podpisania sobie. Do nauki stylu artysty poprawnie, musisz szkło powiększające. Jeśli wiemy, że metoda stosowana przez artystę, będzie bardziej łatwe dla nas, aby ocenić, na ile autentyczna jest biznes, który chcemy kupić. Jeśli mamy możliwość, idziemy do Muzeum. Niektóre muzea, pozwalają spojrzeć uważniej na prac. Przy okazji, warto zajrzeć na tylną część obrazu, aby zobaczyć, jak na ekranie starego, jak się wydaje. Wiele zapasowe tworzone są na ekranie nowszy, że od razu widać, obraz się zmienia.

Dokładnie na powierzchni obrazu, postacie, od czasu do czasu w postaci: brud, struktury, koloru i Ekranu, jasności, kolorów, daje nam możliwość oceny rzeczywistego stanu pracy, a także o jej wieku. Przy ocenie oryginalnego zadania,pomoże również analiza klatki, jeśli obraz.

Jeśli zdecydujesz się kupić obraz, stary, patrzymy, aby włosie pędzla kolorów. Nie artyści-zawodowcy produkują kopie obrazów są często używane tanie szczotki, które zostawiają sterty kwiatów.

Nie wahaj się użyć własnego nosa

Nie wahaj się użyć własnego nosaJeśli sytuacja wymaga tego. Jeśli chodzi o farby olejnej, trzeba zdawać sobie sprawę, że ten rodzaj atramentu lat zajmuje całkowicie stracić swój zapach.

Trzymać dzieło sztuki, rzekomo autentyczne w ręku, należy zwrócić uwagę na głębię kolorów, które pojawiają się warstwy koloru tworzą poszczególnych poziomach, które często nie są w stanie skopiować jeden człowiek specjalizuje się w obrazy fałszywe.

Innym krokiem, który musimy dać, chcąc dać obraz autentycznych, skupić się na ceny, które pojawiły się z pozostałymi pracami artysty. Nasz instynkt samozachowawczy powinien odegrać ważną rolę. Warto kupić produkt, który będzie dwa razy większa, niż poprzedni stosunek cena-wydajność” artysty, jeśli nie będziemy racjonalne warunki do tego?

Chcesz mieć 100% gwarancję, że artysta

Których prace będziemy kupować wartość cena, która jest nam dostępna, daj nam znać jego reputację. Kiedy uznajemy niektóre zjawiska, możemy być ostrożnym w kupić kopię tego obrazu. Niektórzy artyści mieli zwyczaj podpisywać puste arkusze papieru (wśród nich był nawet znany i szanowany Salvador Dali), które następnie rozprowadzają, a następnie przejęli ludzie, które powstały na koszt wykonawcy, w szczególności.

Oczywiście, można również kontrolować historię, losy dzieł sztuki, znaleźć galerie sztuki, w której obraz lub ich byłych właścicieli zostały położone. W razie wątpliwości długa kłębiących na naszą głowę, trzeba uciekać się do pomocy osób winnych w tej dziedzinie. Poniżej przedstawiono kilka wskazówek, znawcą i pasjonatem sztuki dr Mark sablett, właściciel galerii Medicine Man.

Kurs roczny farby japońskiej ogółem

W galerii vivid zaczynamy regularne zajęcia z malarstwa japońskiego w sumie dla początkujących, które odbędą się w dniach 26 i 27 października tego roku. Ogólnie rzecz biorąc, jest to jeden ze stylów sztuki japońskiej odnosi się do malarstwa i kaligrafii, gdzie artyści użyć szczotki, zwykle z czarnym atramentem. Technika wszystko, urodził się w Chinach, ale już w XIII wieku znalazł swoje miejsce w japońskiej sztuce. Ich właściciele są w stanie osiągnąć ekspresji, za pomocą zaledwie dwóch kolorów i przyznać, że ta rzecz jest dużym problemem dla osób, które się rozwijają i chcą, aby zbadać. W ogóle, pobudza wyobraźnię i zrozumieć, jak to możliwe. To świat medytacji, spokój i wypoczynek… Warsztaty w Całości, jest bezpośredni kontakt z sztuki Japońskiej, a także możliwość poznania techniki, oryginalne farby i rozwijać swoje talenty artystyczne, a także niektóre cechy charakteru.Jak kreator, w ogóle, twierdzą, osiągnąć oczekiwany efekt tylko z czarnym i białym-to doskonałe ćwiczenie, dyscyplinę, wyobraźnia i wytrwałość w dążeniu do celu. Wolne miejsce na obrazie, jest bardzo ważnym elementem składu: daje wolność wyobraźni i pozwala uzupełniać ten temat indywidualnie. Najważniejszą sztuki japońskiej są bambus, orchidea, Chryzantema, Kwiat śliwy i wiśnie. Jednakże, istnieje współczesne tematy i postawienie nowoczesnego składu farby.