Obraz Banksy ' ego, z rekordową ceną

Obraz Banksy ' ego, z rekordową cenąObraz Banksy ‚ ego z obrazem Izby gmin, gdzie w zieleni i w parlamencie, gdzie odbywają się obrady posłowie – szympans, została sprzedana na aukcji w Londynie w domu Sotheby prawie za £ 9,9 mln euro-pięć razy więcej, niż była cena gotowości.

Prawie 4,5 m, szerokość obrazu „zwrócony ” parlament” (zdecentralizowane i parlament) została napisana w 2009 roku i jest najbardziej znanym dziełem Banksy ‚ ego, który pojawił się na ekranie. Szacunek do anonimowości Bristol artysty zyskało rozgłos, zwłaszcza potajemnie graffiti, które często są komentarzem do wydarzeń politycznych lub społecznych zjawisk.Kadetów, o brytyjskich ofertach. Brexit: więcej negocjacji należy

Banksy Namalował Parlament Małpy 

Banksy Namalował Parlament Małpy wystawę w bristol bay muzeum, która ukazała się w 2009 roku, wyniosła ponad 300‰. Ludzie. w zeszłym roku była jedną z najczęściej odwiedzanych wystaw na świecie. W marcu tego roku były anonimowy artysta usunął swój muzeum w Bristolu, aby przypomnieć o targach, a także o wyjeździe do wielkiej Brytanii z Unii europejskiej, który został pierwotnie zaplanowany na 29 marca.

Najdroższy obraz Banksy ‚ ego, sprzedanej na aukcji, była „Keep It Spotless”, która zarobiła w Nowym Jorku w 2008 roku w cenie $ 1,8 mln.

W Londynie przedstawiciele społeczności w ostatnich miesiącach podniosły ostrą falę krytyki z powodu niemożności uzgodnienia stanowiska w sprawie wyjścia wielkiej Brytanii z UE, a także z powodu bardzo ostrych debat na ten temat.

W czterdzieści sześć razy więcej, niż była pierwotna cena. Zapłacił za obraz młodego malarza

W czterdzieści sześć razy więcej, niż była pierwotna cena. Zapłacił za obraz młodego malarzaPraca z tej serii została sprzedana w 2015 roku, osiągając nieco ponad $ 170 mln, co czyni go trzecim co do wielkości bramkarzem w historii.

Rekordzistą jest „Zbawicielem świata” Leonarda da Vinci, sprzedawca bowiem 450,3 sold na nowojorskim domu aukcyjnym Christie ‚ s w listopadzie 2017 roku. Долларн. Drugie miejsce zajmuje obraz” Kobiety w Algierii „Pabla Picassa, która w maju 2015 roku, a także u Christie’ s, zapłaciła za 179,4 mln dolarów.

Jest to czwarta co do wielkości obraz na świecie

Obraz włoskiego malarza Amedeo Modigliani, założona w 1917 roku, został sprzedany w czwartek w nowojorskim domu sotheby ‚ s za 157,2 mln dolarów. To czwarta w cenie obraz na świecie.

Amedeo Modigliani żył w latach 1884-1920. Sławę zawdzięcza przede wszystkim swoimi kadrami, które stanowią czyny, które były w swoim czasie jako skandal, a dopiero potem wziął.