Po Co Rysować?

Po Co Rysować?W czasie zrozumiała, że chce połączyć swoje życie ze sztuką, ale na początku nie było łatwo. Jeśli ktoś pokazuje pasję do cyfry, lub zapamiętać prawa cywilnego, jak zwykle, nie ma znaczenia. I jeśli ktoś maluje? Tak, rodzice chwalą, wśród znajomych, że mają dziecko zdolne, ale nie zachęcać do nadmiernego i mam nadzieję, że to tylko Hobby, a nie kariera. W końcu, nie można wygrać z nim… ponadto, wszyscy artyści są uzależnione (oczywiście, że to cytat, a nie moje zdanie).Ale ja byłem uparty i wiedziałem, co chciałem. Istnieje wiele powodów, aby to zrobić. Przede wszystkim obraz jest praca, że nigdy nie jest zła, dlatego, że metody i tematy są niezliczone, a każdy nowy obraz-to nowa przygoda. Poza tym, chciałem naprawić rzeczywistość, wspomnienia i wrażenia z podróży z rysunkami i zdjęciami, bo zdjęcia nie daje mi tyle satysfakcji i możliwość… wręcz przeciwnie, istnieją możliwości dla zupełnie innego rodzaju.

Farba może być twoja pasja?

Farba może być twoja pasja?Jeśli jesteś trochę zainteresowany w tym temacie i myślę, kupić farby i pędzla, należy wspomnieć, że rzeczy, które są niezbędne w każdej pasji. Na ciężką pracę. Malarstwo-to działalność, bardzo relaksujące dla mnie, bo byłem zajęty przez długi czas, a moje umiejętności pozwalają mi swobodnie pracować z różnymi technikami i skupić się na tym, że chcę malować, a nie jak powinienem to zrobić.

Na początku, nic nie działa, jak by się chciało. Wiele osób boi się tego etapu, bo oczekują, że od razu efektów powalających,a także tutaj… kąsać. Koń wydaje się, krowa kuleje, i dziewczyna psychicznie ma oczy, rozbieżne i Skóry Zombie. Niektórzy opanowali te podstawowe pojęcia szybciej, u innych wolniej, a inne-nie. Oczywiście, wszyscy mają umiejętności, zainteresowania i pomysły są zupełnie inne. Nie wszyscy krytycy (jak ja), i farba krowa Kuleje na Łące Szmaragdowym po prostu-ci.

To dobrze, że pasja. Ale to, co ty robisz z nim?

obrazy, które maluję tak długo, wciąż czuję, że na początku drogi, że przeszedłem kawałek jest bardzo duży i zrobili wielki postęp, ale w rzeczywistości, wszystko jest jeszcze przede mną. Z roku na rok, poświęcam czas, że chcesz do malowania, i rozumiem, że moje pomysły w tempie, które mnie zadowala.

Trudno mówić w dwóch słowach o tematach, które pojawiają się w mojej fotografii. W tej chwili skupiam się na historii subiektywnie postrzegane przez ludzi i miejsc, to jest bardzo proste i projekt wiele architektury i portretów

Ja Cię Kochałem? Przychodzi do mnie!

Ja Cię Kochałem? Przychodzi do mnie!Jeśli chcesz zobaczyć więcej moich prac, lub o Włoszech czytać, i piękne zdjęcia miejsc, aby zobaczyć, że rzadko można spotkać turystów, zapraszam do odwiedzenia sketch blog miękkie Ravela. Facebook i Facebook Instagram Instagram również adresy moich stron na Facebook i Instagram. Będę na bieżąco informować o nadchodzących targach, a wyjazd zaplanowano na Włoszech. A jeśli masz jakieś pytania, na przykład związane z malarstwem, pisz śmiało! Wszystko, co będę odpowiadać będzie wystawa w całości poświęcony Włoszech. Podróżując po tym kraju, Podróżuję z moim towarzyszem, środkami komunikacji publicznej i szukają małych miastach z klimatem włoskiej wyjątkowy. Były, oczywiście, i w dużych miastach, takich jak Rzym, Florencja, Wenecja i Mediolan, ale większość z nas była w szoku miastach, takich jak Pitigliano, Pienza lub Lecco. Ze względu na ilość i intensywność tych wyświetleń, postanowiłem stworzyć Blog, na którym początkowo napisałam tylko o podróży do Włoch, ale stopniowo zaczął publikować teksty dotyczące malarstwa i moje szkice i bezpiecznie.

Rysowanie to moja pasja!

Pozdrawiam wszystkich czytelników bloga „dreams in the destination”. Moje Justyna Wojnowska i ja oczywiście Poznaniu Inków. Ponadto, jestem artystą, który podróżuje trochę, często pisze coś i zabiera dużo zdjęć. Staram się połączyć moją pasję, jak malarstwo, inne zainteresowania, i w ten sposób powstał projekt, który przyciąga moją uwagę w tym momencie… ale zacznijmy od samego początku.To, co jest dla mnie pasją?

 Raz, że to musi być tekst poświęcony mojej pasji, muszę najpierw wyjaśnić, jak rozumiem, słowo. Chciałbym również zauważyć, że jest to moja subiektywna ocena i Panie Komisarzu, nie zgadzam się, oczywiście, z nią. Pasja to coś więcej niż hobby dla mnie. Kilka pozycji z długiej listy zainteresowań. Interesuje mnie wiele rzeczy, a ja jestem zajęty z różnych częstotliwości, ale obraz na pierwszym planie, i wiem, że to jest to, że nigdy nie będę się poddawać.