Szkic na specjalnym papierze

Ogólnie rzecz biorąc, szkic jest duża różnica pomiędzy papierem do szkiców i rysunku, papier do szkiców, przeznaczony ćwiczyć, eksperymentować i prowadzić badania szybko, a papier rysunkowy przeznaczony jest do wykonywania prac zakończone.Papier do szkiców, często jest to łatwiejsze i przeciw, papier do rysowania ma trochę bardziej gęste. Jako papieru do rysowania-to, jak zwykle, o dużej gęstości, artysta może pracować na kartce przez dłuższy czas i objaśnienia pracy. Zazwyczaj papier dobrze znosi czyszczenie i nadaje się do pracy z dużą ilością szczegółów.

szkic

Profesjonalny szkic

Zazwyczaj papier do szkiców, jest to tańsze, aby mieć wiele arkuszy, praktyki w notesie. Rola obrazu, z reguły droższe niż papier do szkiców, i, jak zwykle, notes ma szkic mniej liści.Jak papier do szkiców, jak papier do rysowania są przeznaczone do stosowania metody suche i grafitu, węglem i ołówkiem Conte. Tym nie mniej, papier do rysowania, jak zwykle, mają powierzchnię ponad tekstury, co pozwala lepiej zmienność odcieni. Wiele artyści nagrywają metod, takich jak ciastka i kredki, papier do rysowania i nie używają, papierze do szkiców, ponieważ metody te są zwykle używane do prac, zakończonych i im większa głębokość ziarno papieru rysunek, łatwiej dla artystów, aby uzyskać głębię koloru. Powierzchnia arkusza rysunku z ponad ziarna „przechwytuje” najlepsze MEDIÓW, w suchym, co pozwala artystom na tworzenie strefy światła i ciemności, szkic silniejszych, niż mogliby dostać się do powierzchni do malowania miniatur. Artysta również można zobaczyć różne wyniki przy użyciu różnych metod kreskowania, jak dithering cross, za pomocą wtapianie lub inne metody, więc najlepiej spróbować różne role i zrozumieć, jakie są twoje osobiste preferencje.

Na dolnym zdjęciu po lewej, malowane z grafitu na Papier do szkicowania Serii 200 Strathmore. Można recreó samego obrazu z takim samym ołówkiem z grafitu Papier do rysowania z Serii 500 Strathmore. Papier do szkicowania Serii 200 to bardziej lekki i ma powierzchnię drobnoziarnistej, a Papier do rysowania z Serii 500 ma bardziej gęstą i powierzchni ziarna nośnika. Ciemne kolory mogą być osiągnięte w arkusz z ziarna, bardziej głębokie, i, ponadto, wynik może być bardziej szczegółowy i ostry.

Nasz produkt rysunek bardziej popularne-to nasz „Notatnik do szkic rysowania z Serii 400 24 arkuszy w rozmiarze 18″ x 24” (artykuł n. Pozycja nr 400-8). Papier waży 80 kg (130 g/m2) i ma kolor krem maślany. Doskonale nadaje się do wszystkich rodzajów maszyn w suchym i ogromny opcja do tworzenia ukończone dzieła sztuki. Ma gładką powierzchnię, wytrzymały i trwały, wytrzymuje wielokrotne usuwanie i powtarzanie pracy.