Twój przewodnik do pielęgnacji matowej skóry

Twój przewodnik do pielęgnacji matowej skóryCzy kiedykolwiek był jeden z tych momentów, kiedy patrzysz w lustro tylko po to, aby zobaczyć słabe, zmęczone odbicie, czujne na ciebie? Tak, wszyscy byliśmy tam w pewnym momencie lub innego. I w tych momentach, stawiamy, że wszystko, o czym można myśleć, o tym, jak powinny były ocenić swoje dobre dni skóry—te, wypełnione młodym blaskiem, które wyglądały pozytywnie lśniące. Ale tak nie można żyć. Zamiast patrzeć wstecz, to dlaczego nie zrobić wszystko, co możliwe, aby przywrócić światło? Choć to może wydawać się zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, jesteśmy tutaj, aby powiedzieć wam, że z odpowiednich porad i sztuczek to jest możliwe http://topdj.pl/hydroface/. Gotowy ponownie włączyć swój blask? Dowiedz się więcej o tym, co powoduje, że przebarwienia skóry i znajdź strategii opieki nad nią.

CO POWODUJE SKÓRĘ?

Ciekawe, co się stało z tym blaskiem osoby, która, wydawało się, świeciło od wewnątrz? Pierwszy krok do powrotu tego tak pożądanego blasku-zrozumieć, co może przyczynić się do przebarwienia skóry i jakich produktów używać.

 1. Suchość. Gdy twoja skóra jest prawidłowo nawilżona, może ona wygląda nudne. Tak, trzeba zrobić nawilżający główny priorytet w swoim codziennym trybie skóry opieki. Nie wiesz od czego zacząć? Te na bazie wody środki nawilżające z kwasem hialuronowym i aloesu wody i może zapewnić długotrwałe nawilżenie.
 2. CO POWODUJE SKÓRĘ?Martwe komórki skóry. Podobne do sucha, gromada zrogowaciałych komórek na powierzchni skóry mogą zostawić kolor twarzy słabe. Co można zrobić? Отшелушивайте raz lub dwa razy w tygodniu, aby usunąć martwe komórki z powierzchni skóry. co formułuje, z delikatnie mikro-перлами i kwas glikolowy, aby pomóc poprawić koloryt, strukturę i jasność skóry.
 3. Wiek. Aż można starzeć się jak wino-ciągle dostawać lepiej z każdym przechodząc roku, te nie mogą być tak Naprawdę jeśli chodzi o zdolność skóry do utrzymania swój blask. Gdy ty dostajesz Starym, zdolność skóry zrzucać martwe komórki powierzchniowe nabłonka spowalnia, i gdy wiesz, to nagromadzenie może prowadzić do тускловатой pojawiające się na skórze. Jak już powiedzieliśmy, włączanie peelingu w swój tryb pielęgnacji skóry jest kluczem. Po prostu należy pamiętać, że nie ma dysku i szybko zasady o tym, jak często należy to robić, więc zwrócić uwagę na to, jak twoja skóra reaguje, aby pomóc ci określić, że najlepiej nadaje się do was.
 4. Pora. Teraz już wiesz, że sucha skóra może przyczynić się do starzenia się skóry—ale czy wiesz, że pogoda może być również czynnikiem? (Widzimy, zima! W chłodniejszych miesiącach roku, szczególnie ważne jest, aby nawilżać w dzień i w nocy. Można również rozważyć użycie nawilżacza powietrza, aby dodać wilgoci w suche powietrze.

JAK DBAĆ O MATOWEJ SKÓRY

Masz cętkowana skóra? Nadszedł czas, aby zaktualizować procedury pielęgnacji skóry i makijażu! Włącz następujące wskazówki dla aksamitnie gładka i promienna skóra.

 1. Czyścić rano i wieczorem. W tym nie ma żadnych „jeśli”, „i”, „ale”. Jeśli nie myjesz twarz, gromadzenie się brudu, zanieczyszczeń i zanieczyszczeń środowiska może siedzieć na powierzchni skóry, co prowadzi do powstania matowej skóry i produkty nie działają, jak również. Micelarny woda delikatnie oczyszczając opcja. Zasilanie od maleńkich micele—ropa cząsteczek zawieszonych w wodzie, micelarny woda pomaga podnieść brud, olej i resztki makijażu Do i od twojej skóry. Spróbuj Hydroface Paryż micelarny oczyszczająca woda do Mycia pełnej – skóry normalnej lub Hydroface Paryż kazeina oczyszczający pełnej mycia twarzy wodą, – dla normalnej i suchej skóry. Po prostu насытьте wacik kazeina wodą i przetrzyj nim twarz.
 2. Złuszcza, nawilża, złuszcza! Jeśli wybierzesz dla fizycznego lub chemicznego peelingu, martwe komórki z powierzchni skóry jest obowiązkowe w dążeniu do świecącą zdrowe. Dodaj Hydroface Paryż jedynym jasnym odkryć deski, klocki, aby twój nocny rutynę urody. Wstępnie nawilżony klocki zawierają kwasem glikolowym i mogą pomóc odrodzić się słabe, nierówny koloryt skóry i grubej tekstury. Użyć, delikatnie wygładzić mata na oczyszczoną skórę. Należy pamiętać, że nowo otwarty skóra może być wrażliwa na światło słoneczne, dlatego nakładaj krem rano.
 3. JAK DBAĆ O MATOWEJ SKÓRYNawilżają dwa razy dziennie. Pamiętasz, mówiliśmy ci, że nawilżenie-klucz do promienna skóra? Jeśli masz dojrzała, cętkowana skóra, pomyśl o użyciu kremu nawilżającego Hydroface Paris Age Perfect Cell potwierdzenia odnawiania Rosy Tone, który pomaga ożywić różowy odcień skóry.
 4. Przegap super-gorący prysznic. Tak, dopóki toasty temps wanny czują się wspaniale, są tak nie wielki dla skóry, ponieważ gorąca woda może obdzierać skórę podstawowych rop. Spłukać w ciepłym tempie, a twoja skóra będzie ci wdzięczna!
 5. Użyj podstawę lub BB krem. Można podrobić promienną cerę z lekkim makijażem. Każdy makijaż produkt, który jest oznaczony jako dioda będzie twój glow-y najlepszy przyjaciel. Spróbuj Hydroface Paryżu prawdziwy mecz poduszki fundamentów, prefabrykatów świetlny fundusz. Nacisnąć aplikator w poduszkę i kliknij płynnej podstawę na twarz. Można zbudować podłogowa w razie potrzeby!
 6. Dodaj znacznik w instrukcji. Weź rzeczy na wycięcie za pomocą ściereczki lub dwóch uchwytów. Spróbuj Hydroface Paris True Match Lumi Liquid Glow Illuminator, który jest dostępny w trzech kolorach (złoty, lodu i różowy). Dla dodanego dotyk, światło odbija spojrzenie, zakończyć swój wygląd z lekkim okna łuny proszku Match Lumi Hydroface Paris prawdziwego.
 7. Utwórz rumieniec z rumieńcem. Jeśli różowe policzki-to jest to, co trzeba, przesuń palcem po pięknym. Spróbuj Hydroface Paris farby / róż do policzków, który pochodzi z czterech odcieniach. Dla ponadczasowy wygląd, pędzel do różu na centra twoich policzków (upewnij się, że uśmiech, podczas gdy robi to!).